Gazeta Niecodziennik

Gazeta Niecodziennik

„Niecodziennik” jest to bezpłatna gazeta wydawana z okazji ważnych wydarzeń w życiu Kościoła Katolickiego. Z pismem staramy się docierać głównie tam, gdzie na co dzień głos Kościoła dociera w stopniu niewielki, dlatego jest  ono dystrybuowane przez wolontariuszy przy stacjach warszawskiego Metra, dworcach PKP i PKS oraz hipermarketach. Wierzę, że w ten sposób możemy dotrzeć do tych osób, które niekoniecznie kupiłyby „tradycyjną” prasę katolicką.

Formuła gazety jest dostosowana do naszych odbiorców – osób zarówno wierzących jak i poszukujących oraz wątpiących. Dlatego staramy się unikać poważnej formy, trudnego, teologicznego języka. Głębokie treści przemycamy w atrakcyjnym „opakowaniu” – dbamy o wygląd pisma, dobierane słownictwo, zapraszamy do wypowiadania się na tematy wiary znane i powszechnie lubiane osoby.

Dotychczas zostało wydanych 24 numery gazety, w nakładzie 50.000 – 100.000 egzemplarzy.  W gazecie publikowaliśmy wywiady i wypowiedzi m.in. Krzysztofa Ziemca, Przemysława Babiarza, Jacka Moskwy, Piotra Rubika, Kamila Stocha, Marka Citko, Radosława Pazury, Adama Woronowicza, Tomasza Zubilewicza, Roberta Friedricha, Michała Lorenca, Dariusza Malejonka, Moniki Kuszyńskiej, Jaśka Meli, Zofii Noceti-Klepackiej, Macieja Iwańskiego, kard. Kazimierza Nycza, o. Leona Knabita, ks. Marka Dziewieckiego.